Projektowanie i Szybkie Prototypowanie

Dzięki korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań nasi konstruktorzy i technolodzy są w stanie szybko i z dużą dokładnością wykonać pełną analizę wymiarowo-kształtową, co pozwala nam szczegółowo zaprojektować odwzorowywany model. Wiedza naszych specjalistów pozwala wybrać odpowiednią technologię wytwarzania, a ich dbałość o szczegóły eliminuje błędy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Prace badawczo-rozwojowe

Dzięki interdyscyplinarności naszego zespołu pomagamy w realizacji całkowitego procesu wdrożenia produktu oraz technologii. Specjalizujemy się w konstrukcji zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie. Oferujemy dodatkowo kompleksową usługę rozwoju oprogramowania poprzez tworzenie rozwiązań począwszy od projektu architektury do wdrożenia w środowisku produkcyjnym.

Obróbka skrawaniem

Toczenie i frezowanie wykonujemy na zautomatyzowanych maszynach CNC. Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle medycznym, maszynowym, spożywczym oraz chemicznym. Zespół inżynierów pracujących na profesjonalnych oprogramowaniach takich jak Siemens NX  gwarantuje zachowanie wysokiej jakości  wykonania nawet przy bardzo skomplikowanych elementach.